TURNIEJ ELIMINACYJNY
DO IGRZYSK OLIMPIJSKICH
"ATENY - 2004"

25.01. - 1.02.2004, Rio de Janeiro (Brazylia)

 

AWANS UZYSKUJĄ 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY

RUNDA WSTĘPNA   ĆWIERĆFINAŁY   PÓŁFINAŁY   FINAŁY

GRUPA A
 CHORWACJA
 NIEMCY
 KANADA
 POLSKA
 PUERTO RICO
 RUMUNIA
GRUPA B
 BRAZYLIA
 ROSJA
 SŁOWACJA
 HOLANDIA
 ARGENTYNA
                                                          RUNDA WSTĘPNA
25.01. 2004
1  ROSJA               11  SŁOWACJA               7
2  BRAZYLIA            9  ARGENTYNA            2
3  CHORWACJA     7  RUMUNIA                  5
4  KANADA              8  POLSKA                    4
5  NIEMCY             13  PUERTO RICO        3
27.01. 2004
11

 NIEMCY              2

 RUMUNIA             2
12  KANADA             4  CHORWACJA    12
13  POLSKA             4

 PUERTO RICO     2 

14  SŁOWACJA        7  HOLANDIA           6
15  ROSJA                7  BRAZYLIA            3
29.01. 2004
21  KANADA                 5  RUMUNIA              8 
22  POLSKA                 2  NIEMCY                  9
23  CHORWACJA      18  PUERTO RICO    1
24  ROSJA                  17  ARGENTYNA        3
25  BRAZYLIA              5  HOLANDIA            8
 

TABELA GRUPY PO RUNDZIE WSTĘPNEJ:

GRUPA A:

1.

 CHORWACJA

10

48-14

2.

 NIEMCY

7

34-13

3.

 RUMUNIA

7

38-18

4.

 KANADA

4

29-37

5.

 POLSKA

2

15-36

6.

 PUERTO RICO

0

12-58

26.01. 2004
6  RUMUNIA                   9  POLSKA               3 
7  CHORWACJA           3  NIEMCY                2 
8  PUERTO RICO         5  KANADA               9 
9  ARGENTYNA            2  SŁOWACJA       20
10  HOLANDIA                4  ROSJA               10

28.01. 2004

16  NIEMCY                  8  KANADA               3 
17  CHORWACJA        8  POLSKA              2 
18  RUMUNIA             14  PUERTO RICO   1
19  ARGENTYNA         3  HOLANDIA         15
20  BRAZYLIA               0  SŁOWACJA         3 

 

TABELA GRUPY PO RUNDZIE WSTĘPNEJ:

                             GRUPA B:

 1.

 ROSJA

8

45-17

 2.

 SŁOWACJA

6

37-19

 3.

 HOLANDIA

4

33-25

 4.

 BRAZYLIA

2

17-20

 5.

 ARGENTYNA

0

10-61

 
ĆWIERĆFINAŁY
30.01. 2004
26  PUERTO RICO   5  ARGENTYNA  4

 po dogrywce: ARGENTYNA  XI m

27  RUMUNIA            8  SŁOWACJA     5  
28  NIEMCY               6  HOLANDIA      3   
 
PÓŁFINAŁY
31.01. 2004
29  KANADA           11

 PUERTO RICO   2

30  BRAZYLIA          7

 POLSKA               5

31  CHORWACJA 12

 RUMUNIA            0

32  ROSJA               8

 NIEMCY                9

 
FINAŁY  
01.02. 2004
33  PUERTO RICO               3  POLSKA                     8     POLSKA - IX m
34  KANADA                           6  BRAZYLIA                   7  BRAZYLIA - VII m
35  SŁOWACJA                     5  HOLANDIA                 6  po dogrywce: HOLANDIA - V m
36  RUMUNIA                        4   ROSJA          8  ROSJA - III m
37 CHORWACJA    6   NIEMCY         1  CHORWACJA - I m

REPREZENTACJA POLSKI:

 

BRAMKARZ:

Michał DIAKONÓW   (Blau-Weiss Bochum)

OBROŃCY:

Grzegorz KNAP  (ŁSTW "Pocztowiec" Łódź)

Sebastian PLECH  (ŁSTW "Pocztowiec" Łódź)

Sławomir ANDRUSZKIEWICZ (WF Spandau 04 Berlin) - kapitan drużyny

Adam PERKA  (ŁSTW "Pocztowiec" Łódź)

Marek DĘBSKI  (Blau-Weiss Bochum)

Rafał WÓCIK  (SSV Esslingen)

POMOCNICY:

Piotr WÓJCIK  (KSZO Ostrowiec)

Maciej DRZEWINSKI  (ŁSTW "Pocztowiec" Łódź)

Robert SEKUŁA  (Arkonia Szczecin)

NAPASTNICY:

Jarosław TERAŁA (ŁSTW "Pocztowiec" Łódź)

Mariusz SZELEŚ (SC Neustadt)

Filip BIEGAŁA (HZT Weusthal)

 

TRENER: Edward KUJAWA

ASYSTENT: Mariusz PRZASNEK

FIZYKOTERAPEUTA: Jarosław SZUSTOWSKI

SĘDZIA: Radosław KORYZNA

 

STRZELCY BRAMEK DLA NASZEGO ZESPOŁU:

 

RAZEM
Piotr WÓJCIK 2 1 1 1 - 3 - 8
Rafał WÓCIK 1 1 1 - - - 2 5
Mariusz SZELEŚ 1 - - - - - 1 2
Marek DĘBSKI - - 1 - - - 2 3
Robert SEKUŁA - - 1 - - - - 1
Grzegorz KNAP - - - 1 1 1 1 4
Maciej DRZEWIŃSKI - - - - - - 1 1
Jarosłąw TERAŁA - - - - - 1 - 1
Adam PERKA - 1 - - 1 - 1 3

           

                      NASI W RIO:

 

Michał DIAKONÓW

Marek DĘBSKI

Robert SEKUŁA

Mariusz SZELEŚ

Jarosław TERAŁA

 

 

 

 

 

 

 

                                            

                               

 POLSKA - NIEMCY

 

                                  

                                      Pływalnia Vasco da Gama Club w Rio de Janeiro

                                    Zdjęcia pochodzą z serwisu Brazylijskiego Związku Pływackiego.

 

                                                                                                                               NA GÓRĘ STRONY                                            STRONA GŁÓWNA